Sincan Evden Eve Nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat

Ev ve ofis eşyalarınızın nakliyesini kendinize dert etmenize artık lüzum kalmadı. Sizlere geniş kapsamlı olarak sunduğumuz servis anlayışımız ile eşyalarınızı yeni yerleşim yerinize dikkatli, güvenli ve kolay şekilde ulaştırıyor ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Ankara Evden Eve Nakliyat için tecrübemiz ile zahmetli nakliye problemlerinizi sona erdiriyoruz.

Bildiğiniz gibi Paketleme, taşımanın en önemli aşamasıdır. Bu nedenle, Ankara’da Evden Eve Nakliyat işlerinde paketleme konusunda özel eğitim almış personellerimiz çalışmaktadır.Tüm ev eşyaları ile değerli porselenler öncelikle hasarları engelleyecek türden kaliteye sahip olan kâğıtlara sarılmakta ve daha sonra kutulanmaktadır.Kristal,cam eşyalar ve kırılabilecek tüm eşyalar için yüksek karton variller, yataklarınız için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, kıyafetleriniz için askılı yahut yatay yüksek boy destek kolileri, mobilya ve beyaz eşyalarınızın çizilmemesi için patlak(balonlu) naylonlar, Kraftkâğıtları (üç kat), tırtırlı kâğıtlara muntazam bir şekilde sarılarak kaldırılmaktadır.Paketlemeden – nakliyata, depolamadan sigortalamaya kadar sunduğumuz hizmetler ile karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri beraber çözmeye hazır bir şekilde hizmet veriyoruz.

Ankara, Sincan Evden Eve Nakliyat için bizi tercih edin. Tüm çalışmalarında kalite politikasını göz önünden bulundurmuş özellikle ev eşyası nakliyesi konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendimize prensip edinmiş durumdayız. Ankara’ da Evden Eve Nakliyat içinsizlere ev taşıma alanında profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Özellikle Sincan Evden Eve Nakliyat işlerinde güçlü referanslara sahip olan VIPTRANS Nakliyat gerek sigorta anlayışımız olsun gerek ise tecrübeli elemanlarımızla beraber yaptığımız işlerde her zaman bir adım ileri gitmeyi hedeflemiş ve başarmış durumdayız.Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanan firmamız yaptığı bütün taşınmalarda kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır. Bizimle taşınmak çok daha kolay…

Ücretsiz Ekspertiz
Ücretsiz Ekspertiz

VIPTRANS Nakliyat müşterilerine özel ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Sizlerde taşınmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçip ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz.

Ayrıntılı ve detaylı bilgi almak için:

+90 312 480 00 98

numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Nakliyat sektörünün en iyi teklifini almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayın ve formu eksiksiz doldurun.

Teklif Formu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir