Piyano taşımacılığı nakliyat işinde uzmanlık isteyen özel bir taşımacılık şekildir. Profesyonel piyano taşımacılığı için özel VIPTRANS Nakliyat şirketi ekibimiz ile pürüzsüz gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma yaptığımız piyano çeşitleri, Duvar piyano, Kuyruklu piyano, Tam kuyruklu piyano, Yarım kuyruklu piyano, Çeyrek kuyruklu piyano, Konsol piyano, Grand piyano, Konser piyano, Salon piyanosu, Antika piyano çeşitleridir.

Konsol ve Kuyruklu Piyano Nasıl Taşınır? Piyano taşıma küçük bir iş değildir piyano hacmi saf ağırlığı konsol piyano yaklaşık 180 kg ile 320 kg ağırlığa kuyruklu piyano yaklaşık 350 kg ile 650 kg ağırlığa sahiptir, Hem ağırlıkları hem de hassas gövdesi iç döküm mekanizmaları piyano taşınmayı güçleştirmektedir.

Doğru insan gücü ve doğru ekipman varsa bir piyano taşıma çok kolay olabilir. Bir piyano taşımak için ilk adım kalın keçe battaniyelerle düzgün ambalajlamaktır profesyonel piyano taşıma şirketimiz sizinle.

VIPTRANS Nakliyat müşterilerine özel ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Sizlerde taşınmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçip ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz.

Ayrıntılı ve detaylı bilgi almak için:

+90 312 480 00 98

numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Nakliyat sektörünün en iyi teklifini almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayın ve formu eksiksiz doldurun.

Teklif Formu

piyano tasimaciligi

Ücretsiz Ekspertiz